Firma Profil Ayarları Nasıl Yapılır?

Firmayla ilgili olan ayarların yapılması sağlanır.

Ayarlar > Büro Tanımları > Firma Profili kısmına gelinir.

Gelen ekrandan Firma Tanımları / Banka Hesapları / Kullanıcılar / Personel / Dokümanlar / E-Postalar bölümleriyle ilgili ayrıntılı olarak ayarlamalar yapılır.


firma ayarları


Firma Tanımları: Firma ile ilgili bilgiler yer alır.

Banka Hesapları: Banka hesaplarınızı kaydedebilirsiniz mevcut olan kayıtlarınızı güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Düzenle butonuna tıklayarak açılan sayfada Ekle – Güncelle – Sil butonlarından istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Kullanıcılar: Kullanıcılarınızı kaydedebilirsiniz mevcut olan kayıtlarınızı güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Düzenle butonuna tıklayarak açılan sayfada Ekle – Güncelle – Sil butonlarından istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Personel: Personellerinizin kaydını yapabilir mevcut olan kayıtlarınızı güncelleyebilir veya silebilirsiniz. Düzenle butonuna tıklayarak açılan sayfada Ekle – Güncelle – Sil butonlarından istediğiniz işlemi yapabilirsiniz.

Dokümanlar: Ekle butonuna tıklayarak dokümanlarınızı ekleyebilirsiniz.

E-postalar: Outlook kullanmaya gerek kalmadan E-postalarınızı programdan takibini yapmak için buradan tanımlayabilirsiniz. Düzenle butonuna tıklayın açılan sayfada Ekle butonuna tıklayın. Aşağıdaki resimdeki bilgileri doldurmanız gereklidir. İmzanızı da tanımlarsınız mail atarken otomatik olarak imzanızda gelir. Örneğin;

Adınız Soyadınız

Evosoft Yazılım Bilişim Danışmanlık Ltd. Şti.

Adres      : Osmangazi Üniversitesi Meşelik Kampüsü

                   Osmangazi Teknopark Binası No: 103

                   Odunpazarı / ESKİŞEHİR / TÜRKİYE

Telefonunuz

E-mail adresiniz

Web       : www.evosoft.com.tr


Müşterilerimizin Değerli Yorumları